Поради батькам

Консультація для батьків:"Розвиваючі ігри вдома.Положення в просторі.Протилежність.Режим дня".

https://youtu.be/Z--beMX1PG0

матеріал використано з:@user-zp1fe5rv3r


Поради батькам:"Навчить дитину говорити"Ні"

Навчіть дитину говорити "Ні!" - поради для батьків

матеріал використано:@savechild.ukraine


Консультація для батьків:"Всі діти талановиті від народження!"

"ВСІ ДІТИ ТАЛАНОВИТІ ВІД НАРОДЖЕННЯ!"

матеріал використано з:@Anastasiya_Filipskaya


Поради батькам: "Чому важливо читати казки?"

Чому важливо читати казки?

матеріал використано з:@user-uj5tj7tt2w



Консультація для батьків: "Як створити та зберігати сімейні традиції"

Консультація для батьків "Як створити та зберігати сімейні традиції"

матеріал використано з : @user-ee9zt3hi5m



Поради батькам: "Пам'ятка батькам"

Пам'ятка батькам mp4

матеріал використано з : @user-tc3tm2uw4u



Консультація для батьків "Безпека життєдіяльності дітей в зимовий період "

Матеріал використано з:@user-cg8ov1dg2g


Поради батькам / Як виховати добрі звички "Як вибрати книгу для

 дитини"   

Матеріал використано з: @user-go3so8cx6c





       Деякі з нас, заходячи в книжковий магазин і збираючись вибрати книгу для дитини, розгублено дивляться на полиці та не знають, що саме підібрати. В голові виникає безліч питань: « Що сподобається моїй дитині? », « Вибирати класичні або сучасні твори? », « Які автори є популярнішими? » і багато інших. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно вибрати книгу для дитини, чим керуватися та до яких порад прислухатися.

Останнім часом увага наших дітей повністю переключилася на комп'ютери, смартфони, планшети, та інші гаджети, тому, у батьків виникає природне бажання долучити чадо до читання та привити любов до цього заняття на все життя. Починати роботу потрібно з раннього дитинства, щоб малюк звикав спочатку слухати невеликі твори, розглядати барвисті сторінки із зображенням героїв, а потім прагнув сам навчитися читати, щоб більше не просити вас про це.

У цій справі важливо зацікавити, тому, щоб вибрати книгу для дитини, необхідно в першу чергу спиратися на її вік. Наступна класифікація допоможе вам зорієнтуватися у величезному світі дитячої літератури та підібрати достойну річ:

2-5 років. Вірші, потішки, пісеньки, частівки, лічилки – це те, що з великим захопленням слухають і швидко запам'ятовують дошкільнята. Радимо супроводжувати віршований фольклор ритмічними рухами та навіть танцями. Також в даному віці « на ура » сприймаються різні невеликі за обсягом казки: 2-3 роки – про тварин, 4-5 років – чарівні, 6-7 років – соціально-побутові. Не забувайте, що ілюстровані яскраві книги не залишать дитину байдужою.

6-8 років. Дітки даної вікової категорії вже мають можливість самостійно прочитати розповідь або казку з більш складним, закрученим сюжетом, де присутня велика кількість дійових осіб.

9-13 років. Настає період, коли в середньому шкільному віці прокидається інтерес до науки, конкретним історичним особистостям та історії в цілому. Казка та магія відходить на другий план, поступаючись місцем реальним людям. Перевагу крім цього надають книгам про однолітків.

14-18 років. У підлітковому віці відбувається чіткий поділ на книги для дівчаток і для хлопчиків. Це визначається наявністю будь-якого хобі, захоплення, кола спілкування і т.д.

Підбирайте твори вітчизняних і зарубіжних авторів: як світових класиків, так і молодих новаторів.

Дана інформація носить рекомендаційний характер, тому що в будь-якому випадку, ваша дочка або син дадуть знати про те, що їх більше приваблює, про що вони хочуть дізнатися та за якою книжкою провести вільний час.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Автор відео:Пташко Олена Іванівна  Автор відео:Пташко Олена Іванівна